środa, 30 marca 2011

Książkowe inspiracje

Nareszcie doszły moje długo wyczekiwane książeczki! Cudne są!!! Przeglądam je od kilku godzin i ciągle nie mogę się nimi nacieszyć, że nie wspomnę już o wyborze projektu za który zabiorę się jako pierwszy :)Pierwsza od lewej to książka o ozdabianiu koralikami (szczegóły tutaj ). Jak dla mnie genialne pomysły na wykorzystanie tej całej masy "drobnicy", która pozostała mi po fazie na długie, kolorowe naszyjniki, więc już się cieszę na uszczuplanie zapasów i piękne dodatki, które z tego powstaną :)
Dwie kolejne pozycje dotyczą szycia, a jako że w tej dziedzinie jestem dopiero raczkująca, to każda tego typu pomoc jest dla mnie na wagę złota... W praktycznym poradniku znajduje się kupa fajnych, na prawdę praktycznych porad (przynajmniej dla takich laików jak ja), po opanowaniu których bez problemu powinnam wykonać jeden z 30 projektów do zrealizowania w kilka godzin ;)
Ostatnia - najmniejsza choć wcale nie najmniej ciekawa - książeczka to minikompedium minerałów, czyli bardzo ciekawa pozycja dla wszystkich maniaków ręcznie tworzonej biżuterii, zwłaszcza tej z mniej lub bardziej szlachetnych kamyczków. Zwięzłe opisy i piękne zdjęcia to dokładnie to co tygryski lubią najbardziej!

Wszystkie te książki są pięknie i starannie wydane, a do tego nie kosztują dużo, więc z czystym sumieniem mogę polecić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każde pozostawione tu słówko.